Aktualności

23 stycznia 2016

Podsumowanie i podziękowanie Ferie 2016r.

Przez 5 dni trwały zimowe półkolonie organizowane przez Sołectwo Wycisłowo. Uczestniczyło w nich 45 dzieci z gminy Borek Wlkp.

» czytaj więcej..
22 stycznia 2016

Oglądali, lepili, po wyżkach chodzili Ferie 2016r.

Piątek 22.01.2016r. Krobia W piątym dniu wypoczynku półkoloniści przebywali w Krobi w regionie z wielkimi tradycjami, to przecież Biskupizna. Uczestnicy wyjazdu zawitali do muzeum stolarstwa i Biskupiny, którego gospodarzem jest p. Marek Hałas. Tutaj dzieci zapoznały się z ciekawymi eksponatami i dawnymi urządzeniami stolarskimi, zachwycali się drewnianymi zabawkami. Podczas zajęć pracy w glinie każdy ulepił pod okiem instruktora miseczkę. W zajęciach sprawnościowych na ściance wspinaczkowej dzielnie pokonywali trudności i zdobywali ściankę za ścianką. Wielu uczestników wykazało się nie lada sprawnością fizyczną gratulujemy. info/R.J.

» czytaj więcej..
21 stycznia 2016

Bawili się, toczyli i jeździli Ferie 2016r.

Czwartek 21.01.2016r.Gostyń Czwarty dzień półkolonii dzieci spędziły w Gostyniu, najpierw ślizgały się wytrwale na lodowisku, gdzie spotkały się z miłą i profesjonalną obsługą. Następnie wszyscy udali się na bowling, tam toczyli kule, grali w piłkarzyki, dużym zainteresowaniem cieszył się bilard. Najmłodsi uczestnicy wypoczynku udali się do pobliskiej Sali zabaw, hasali na torze przeszkód ,skakali na trampolinie, maksymalnie wykorzystywali wszystkie znajdujące się tam urządzenia. info/fot/R.J.

» czytaj więcej..
21 stycznia 2016

Wesoło, ślisko to lodowisko Ferie 2016r.

Środa 20.01.2016r. Dolsk, Śrem Na półmetku wypoczynku dzieci zawitały do powiatu śremskiego do miejscowości Dolsk i Śrem. Z samego rana odwiedziły Villę Naturę, tam wzięły udział w konkursie plastycznym i turnieju bowlingowym. Następnie grupa przemieściła się do Śremu na lodowisko. Jazda na łyżwach sprawiała niektórym kłopot, ale łyżwiarze dali z siebie wszystko i dzielnie pokonywali trudności. info/foto/ R.J.

» czytaj więcej..
20 stycznia 2016

Odwiedzili Jarocin Ferie 2016r.

Wtorek 19.01.2016r. Jarocin W tym dniu wszyscy uczestnicy zawędrowali do powiatu jarocińskiego, do miasta Jarocin, najpierw skorzystali z basenu i jego atrakcji, później odwiedzili Mc Donalds, dalej zawędrowali do Kina Echo, gdzie obejrzeli wzruszający film Bella i Sebastian 2.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 530081 osób.
realizacja: studio fabryka