Aktualności

21 września 2014

Rykowisko 2014

Wielkopolskie Stowarzyszenie Przyrodnicze Borek, Wojskowe Koła Łowieckie Łoś nr 316 i Widawa nr 418 zapraszają na festyn Kultury Łowieckiej i Miłośników Przyrody dnia 27 września 2014r o godz.15.00 na targowisku w Borku Wlkp.W programie pokaz psów myśliwskich,wabienie zwierzyny, sygnały myśliwskie, konkurs gwary łowieckiej, polowanie na kaczki, wystawa tematyczna, stoiska tematyczne, rozstrzygnięcie konkursów o których informujemy poniżej i zachęcamy do wzięcia udziału. Na zakończenie tańce, hulanki, swawole przy dziku, grochówce i piwie.

» czytaj więcej..
21 września 2014

Ekologiczny patrol

Sprzątanie Świata to międzynarodowa kampania. Zakończenie akcji przypada zawsze w 3 tygodniu września, swój początek akcja miała w kwietniu tego roku. Sołectwo Wycisłowo postanowiło przyłączyć się do Sprzątania Świata a dokładniej przydrożnych rowów i placu rekreacyjnego w swojej wsi. W piątek 19 września w godzinach popołudniowych, ekologiczny patrol rowerowy wyposażony przez Urząd Miejski w Borku Wlkp. w worki, rękawice pod opieką sołtysa udał się na penetracje wiejskiego terenu.

» czytaj więcej..
15 września 2014

Rowerowe odwiedziny

14 września 2014r. w godzinach popołudniowych na plac rekreacyjny wsi Wycisłowo przybyło około 80 cyklistów z Towarzystwa Rowerowego im. E.Bojanowskiego z Piasków.

» czytaj więcej..
14 września 2014

Parafialna msza dożynkowa

14 września w kościele parafialnym pw. Wszystkich Świętych w Jeżewie odbyły się dożynki parafialne. Mszę św. dziękczynną odprawił proboszcz Marek Brdęk.

» czytaj więcej..
11 września 2014

Żywa lekcja historii

Uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej im .Edmunda Bojanowskiego w Wycisłowie dnia 9 września 2014r. skorzystali z żywej lekcji historii odwiedzając wraz z opiekunami wystawę zorganizowaną przez Sołectwo Wycisłowo

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 192892 osób.
realizacja: studio fabryka