Aktualności

20 maja 2015

Zaproszenie na rajd

Rajd rowerowy

» czytaj więcej..
03 maja 2015

Oby było czyściej i przyjemniej

Pod takim hasłem została zorganizowana akcja sprzątania placu rekreacyjnego wsi w weekend majowy. Akcja miała na celu poprawić estetykę i jakoś życia w naszej wsi, ale również zintegrować mieszkańców.

» czytaj więcej..
03 maja 2015

Święto Flagi w Wycisłowie

2 maja Polska flaga obchodzi swoje święto. Flaga jest obok godła naszym najwyższym symbolem narodowym, symbolem wolnego i niepodległego państwa, reprezentuje imię Polski poza jej granicami, łączy Polaków w kraju i za granicą, jest widocznym i wymownym znakiem naszych najcenniejszych wartości. Dzień flagi to polskie święto wprowadzone na mocy ustawy z 20 lutego 2004r, obchodzone jest między świętami: 1 maja (zwanym Świętem Pracy) i 3 maja - Świętem Konstytucji 3 Maja.

» czytaj więcej..
26 kwietnia 2015

Dla Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi to akcje prowadzone corocznie wiosną. Celem tego dnia jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwach poszczególnych krajów, miast miasteczek i wsi. Dzień Ziemi ma uświadomić wszystkim jej mieszkańcom, jak kruchy jest ekosystem ziemi oraz jak duży wpływ na jego niszczenie mają działania człowieka.

» czytaj więcej..
29 marca 2015

Słońce wyżej na niebie….

Stwarza że, wiosna w znaczny sposób, tak jak każdego roku zmobilizowała mieszkańców Wycisłowa do podjęcia szeregu prac polowych, tj nawożenie, kultywowanie, siania.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 278975 osób.
realizacja: studio fabryka