Aktualności

06 marca 2016

Raz do roku jest taki dzień, który przemija, jak piękny sen.

Kolejną, szczególną okazją do zorganizowania wspólnego spotkania integracyjnego był zbliżający się Dzień Kobiet. Organizator imprezy radna Róża Jędrosz zaprosiła wszystkie chętne panie na uroczystość, która odbyła się 4 marca 2016 r. w Villa Natura w Dolsku.

» czytaj więcej..
23 stycznia 2016

Podsumowanie i podziękowanie Ferie 2016r.

Przez 5 dni trwały zimowe półkolonie organizowane przez Sołectwo Wycisłowo. Uczestniczyło w nich 45 dzieci z gminy Borek Wlkp.

» czytaj więcej..
22 stycznia 2016

Oglądali, lepili, po wyżkach chodzili Ferie 2016r.

Piątek 22.01.2016r. Krobia W piątym dniu wypoczynku półkoloniści przebywali w Krobi w regionie z wielkimi tradycjami, to przecież Biskupizna. Uczestnicy wyjazdu zawitali do muzeum stolarstwa i Biskupiny, którego gospodarzem jest p. Marek Hałas. Tutaj dzieci zapoznały się z ciekawymi eksponatami i dawnymi urządzeniami stolarskimi, zachwycali się drewnianymi zabawkami. Podczas zajęć pracy w glinie każdy ulepił pod okiem instruktora miseczkę. W zajęciach sprawnościowych na ściance wspinaczkowej dzielnie pokonywali trudności i zdobywali ściankę za ścianką. Wielu uczestników wykazało się nie lada sprawnością fizyczną gratulujemy. info/R.J.

» czytaj więcej..
21 stycznia 2016

Bawili się, toczyli i jeździli Ferie 2016r.

Czwartek 21.01.2016r.Gostyń Czwarty dzień półkolonii dzieci spędziły w Gostyniu, najpierw ślizgały się wytrwale na lodowisku, gdzie spotkały się z miłą i profesjonalną obsługą. Następnie wszyscy udali się na bowling, tam toczyli kule, grali w piłkarzyki, dużym zainteresowaniem cieszył się bilard. Najmłodsi uczestnicy wypoczynku udali się do pobliskiej Sali zabaw, hasali na torze przeszkód ,skakali na trampolinie, maksymalnie wykorzystywali wszystkie znajdujące się tam urządzenia. info/fot/R.J.

» czytaj więcej..
21 stycznia 2016

Wesoło, ślisko to lodowisko Ferie 2016r.

Środa 20.01.2016r. Dolsk, Śrem Na półmetku wypoczynku dzieci zawitały do powiatu śremskiego do miejscowości Dolsk i Śrem. Z samego rana odwiedziły Villę Naturę, tam wzięły udział w konkursie plastycznym i turnieju bowlingowym. Następnie grupa przemieściła się do Śremu na lodowisko. Jazda na łyżwach sprawiała niektórym kłopot, ale łyżwiarze dali z siebie wszystko i dzielnie pokonywali trudności. info/foto/ R.J.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 577878 osób.
realizacja: studio fabryka