Aktualności

29 marca 2015

Słońce wyżej na niebie….

Stwarza że, wiosna w znaczny sposób, tak jak każdego roku zmobilizowała mieszkańców Wycisłowa do podjęcia szeregu prac polowych, tj nawożenie, kultywowanie, siania.

» czytaj więcej..
29 marca 2015

Pierwsze wiosenne odwiedziny

28 marca odwiedzili Wycisłowo uczestnicy boreckiego klubu rowerowego „Skręć prosto” Tego wiosennego dnia rozpoczęli swoje tegoroczne wojaże rowerowe. Celem rowerzystów jest objechanie wszystkich miejscowości znajdujących się na terenie gminy Borek Wlkp. Pierwsza wyprawa cyklistów rozpoczęła się w Borku i wiodła przez Skoków, Skokówko,Stawiszyn, Liż, Wroniny, Wycisłowo, Frasunek, Jeżewo .

» czytaj więcej..
11 marca 2015

100 dni

11 marca 2015 roku minęło 100 dni urzędowania nowego Burmistrza Borku Wlkp. Marka Rożka, co o tym sądzi, czym zajmuje się prywatnie, jak spędza wolny czas.., o tym wszystkim możecie przeczytać w wywiadzie który udało się nam z włodarzem przeprowadzić

» czytaj więcej..
11 marca 2015

11 marca Dzień Sołtysa

Święto to ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku włodarzom wiosek za ich pracę i zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej. Rola sołtysa w Polskiej wsi jest znacząca i dlatego w dniu ich święta….

» czytaj więcej..
28 lutego 2015

Jabłkowy wieczór

Już po raz piąty w Villa Natura w Dolsku wspólnie świętowały zbliżający się Dzień Kobiet mieszkanki gminy Borek Wlkp. Organizatorem wypadu była radna Róża Jędrosz i tak

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 250223 osób.
realizacja: studio fabryka