Aktualności

18 listopada 2014

Podziękowanie

Sołtys Wycisłowa uzyskując mandat do Rady Miejskiej Borku Wlkp. powiedziała

» czytaj więcej..
20 października 2014

Wielki sukces 200 000

20 października 2014r. niespełna 2 lata od rozpoczęcia działalności kronik wiejskich Internetowa Kronika Wsi Wycisłowo osiągnęła 200 tysięcy „wejść” na swoją stronę. Z tej to okazji dziękujemy wszystkim wiernym i stałym czytelnikom naszej strony za zapoznawanie się z naszymi wiadomościami, dziękujemy tym, którzy do nas piszą i przesyłają zdjęcia, współredagują kronikę, dziękujemy też komentatorom naszej działalności, wasze opinie pozwalają nam się ciągle doskonalić i poprawić błędy.

» czytaj więcej..
17 października 2014

Przyłącz się do akcji

Zaczytani - to akcja pod Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej. IKW Wycisłowo popiera zbiórkę książek dla najmłodszych pacjentów szpitali. Prosimy o przekazywanie książek do Biblioteki Publicznej w Borku Wlkp. lub do sołtysa wsi Wycisłowo, który otrzymane książki niezwłocznie przekaże do biblioteki.

» czytaj więcej..
12 października 2014

Drzewo Wolności

Październik jest miesiącem w którym dba się o to, aby uzupełniać braki w przyrodzie przez nasadzanie drzew. 10 października obchodzone jest coroczne Święto Drzewa. W 2014 roku wydarzenie zostało objęte patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, ten sposób organizator wydarzenia - Klub Gaja chce wraz z Polkami i Polakami świętować odzyskanie swobód obywatelskich poprzez działania dla przyrody i zachęca do sadzenia drzew od 10 października i nadawania im imion – Drzew Wolności. Na apel sołtysa młodzież z Wycisłowa z ochotą przystąpiła do akcji.

» czytaj więcej..
01 października 2014

Dostali drzewka i otrzymali nagrody

Dnia 27 września na targowisku w Borku Wlkp. odbyło się „Rykowisko 2014” –impreza zorganizowana przez koła łowieckie Łoś i Widawa oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Przyrodnicze „Borek”. Sołectwo Wycisłowo skorzystało z otrzymanych zaproszeń i jego mieszkańcy wzięli udział w festynie oraz konkursie plastycznym i fotograficznym pod nazwą „Pola, lasy, przydroża boreckiej przyrody”.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 209088 osób.
realizacja: studio fabryka