Aktualności

20 lipca 2015

PGS 3- Program Grantów Społecznych 2015r.

Sołectwo Wycisłowo, rada sołecka oraz grupa odnowy wsi po raz drugi przystąpiła do ogłoszonego przez powiat gostyński konkursu na ciekawy - Projekt Grantów Społecznych PGS3- .Celem konkursu jest

» czytaj więcej..
20 lipca 2015

grzmiało, lało, wiało

23 lipca minie 6 lat jak przez naszą wieś przeszła nawałnica, wyrządzając wielkie szkody, stąd tez wczoraj widząc nadchodzące chmury i czując silny wiatr mieszkańcom Wycisłowa przypomniały się tamte chwile.

» czytaj więcej..
20 lipca 2015

Burzowe popołudnie

19lipca 2015r. w godzinach popołudniowych odwiedzili Wycisłowo rowerzyści z Towarzystwa Rowerowego im. Edmunda Bojanowskiego w Piaskach. W tym dniu kwatermistrz grupy, a na co dzień prezes TR Piotr Andrzejczak

» czytaj więcej..
11 lipca 2015

Piracka wioska - pełna tajemnic

Ostatni dzień półkolonii organizowanych przez Sołectwo Wyciskowo dzieci spędziły w Nenufar Club” to obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy mieszczący się w Kościanie. Dzieci zostały przywitane przy recepcji przez gospodarza „Wioski Pirackiej” i zabawy rekreacyjnej pn. Z piratami dookoła świata.

» czytaj więcej..
10 lipca 2015

Ciekawa i atrakcyjna - Łaciata Wieś

Wspaniale rozpoczął się czwarty dzień półkolonii, dzieci odwiedziły Głuchów( gmina Pogorzela), to wspaniała wioska tematyczna Łaciata Wieś, dlatego łaciata, bo mieszka tutaj wielu rolników, którzy zajmują się hodowlą bydła i produkcją mleka.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 305657 osób.
realizacja: studio fabryka